Kwiaciarnia Niebieski Maluch dostarcza bukiety zgodne ze wzorami prezentowanymi na zdjęciach w kwiaciarni internetowej kwiaciarnianiebieskimaluch.pl.


Twoje zamówienie jest realizowane przez kwiaciarnię Kwiaciarnia Niebieski Maluch zgodnie z obowiązującymi zasadami pracy w sieci, a bukiet wykonywany jest przez florystę w najwyższym standardzie zapewnianym przez naszą firmę.

Prosimy mieć na uwadze, iż kwiaty są produktem szczególnym. Ze względu na sezonowość niektórych gatunków oraz przez wzgląd na fakt, że każdy profesjonalny florysta ma indywidualny styl układania kompozycji, doręczane bukiety mogą w minimalnym stopniu odbiegać od swych wzorców. Układanie kwiatów jest dla wielu naszych partnerów sztuką, są to osoby z niezwykle czułym zmysłem estetycznym: ewentualne zmiany nigdy nie zostaną przeprowadzone w sposób niekorzystny dla wrażeń czerpanych z kompozycji. Jeśli zamówione kwiaty nie są dostępne ze względu na ich sezonowość, kontaktujemy się ze zleceniodawcą i proponujemy nowy skład.

W przypadku braku tylko jednego lub dwóch kwiatów wchodzących w skład zamówionego bukietu zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia go innym w podobnej tonacji i o tej samej wartości w celu zachowania terminowości dostawy. W sytuacji, gdy nie dysponujemy kwiatami widocznymi na zdjęciu, ułożymy bukiet podobny do wybranego po dobraniu nowego składu. Kolor, kształt bukietu oraz jego wartość nie ulegną zmianie. Zapewniamy, że doręczone kwiaty będą równie okazałe i estetyczne jak wzorzec bukietu widoczny na zdjęciu.

Widoczne na zdjęciach kosze wchodzące w skład prezentów (produkty z kategorii kosze) są koszami przykładowymi.

Kwiaciarnia Niebieski Maluch Sp. z o.o. gwarantuje, że dołoży wszelkich starań, aby zamówione kwiaty zostały doręczone w formie, stylu i kolorze najbardziej zbliżonym do bukietu, który został wybrany na stronie sklepu internetowego kwiaciarnianiebieskimaluch.pl.