Kwiaciarnia Niebieski Maluch

Nasza kwiaciarnia powstała w 2009 roku, założyła ją Pani Małgorzata, która jest miłośniczką kwiatów. Od najmłodszych lat uwielbiała rośliny i naturę i już wtedy własna kwiaciarnia była jej marzeniem. W środku kwiaciarni znajduje się unikatowy Fiat 126p, a rośliny eksponowane są w pomysłowych aranżacjach, np. w kankach po mleku. Te rzeczy przywołują wspomnienia z dzieciństwa nie tylko właścicielki, ale również wielu osób, które nas odwiedzają. Dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. W przeciągu wielu lat naszej działalności zdobyliśmy licznych stałych klientów, przywiązanych do naszej jakości, trwałości kwiatów i oryginalnych pomysłów. Podążamy za nowymi trendami, robimy wszystko, aby nasz klient był zawsze zadowolony. Oferujemy kwiaty cięte, doniczkowe, bukiety okolicznościowe, wieńce, wiązanki ślubne. Dekorujemy również kościoły, samochody, wnętrza firm, urzędów i sal bankietowych. Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres.

Znajdziecie Państwo u nas piękne aranżacje kwiatowe – ułożone z pomysłem, zgodnie z najnowszymi europejskimi trendami, a przede wszystkim z pasją, gdyż florystyka jest dla nas sztuką, która wydobywa piękno kwiatów. Dokładamy wszelkich starań, by każda kompozycja była przygotowana z najwyższą starannością i dokładnością. Oferujemy pomoc z okazji różnych uroczystości, świąt, imienin, urodzin, rocznic, ślubu, a także przy każdym innym wydarzeniu, przy którym nie może zabraknąć żywej ozdoby.

Zapewniamy wysoką jakość, świeżość i trwałość naszych kompozycji kwiatowych oraz dbałość o szczegóły – tak, by mogły jak najdłużej cieszyć odbiorcę. Ponadto dysponujemy szeroką gamą dodatków do kwiatów, takich jak: koszyki wiklinowe, figurki oraz drobne upominki, które można dołączyć do bukietu. W ofercie posiadamy również bileciki – kartki okolicznościowe załączane na Państwa życzenie. Dbamy o to, by oferta, którą Państwu prezentujemy, była różnorodna, skomponowana według Państwa sugestii, dopasowana do indywidualnych gustów, dlatego też nieustannie ją ulepszamy.

Obsługujemy klientów indywidualnych, którzy wiedzą, jak ważne jest wyrażanie uczuć, pogłębianie relacji, przekazywanie życzeń i podkreślanie osobistego stosunku do obdarowanego za pomocą żywych kwiatów oraz drobnych upominków. Współpracujemy również z firmami, którym zależy na utrzymaniu odpowiedniego poziomu kontaktów, dostrzeżeniu bądź wyróżnieniu pracowników, kontrahentów czy współpracowników – właśnie tym nietuzinkowym prezentem, który pozostanie na długo w pamięci. Oferujemy również obsługę kwiatową imprez okolicznościowych, tematycznych oraz wykonanie kompozycji we wszelakiego rodzaju pomieszczeniach.

Jesteśmy w stanie dostarczyć kwiaty do dowolnego miejsca od 2 do maksymalnie 24 godzin od złożenia zamówienia z terminem dostarczenia w dni powszednie, soboty i niedziele. Dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do każdego klienta, grono zadowolonych osób, korzystających z usług naszej Kwiaciarni stale się powiększa. Zapewniamy najlepszą jakość produktów, wzorową obsługę, terminowość i konkurencyjne ceny budzące wyłącznie życzliwy uśmiech u naszych klientów oraz adresatów. Ciągle podnosimy jakość wykonywanych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 365 dni w roku!

Antoine de Saint-Exupéry powiedział, że „są ludzie pozbawieni poczucia czasu. Chcą zrywać kwiaty, które się jeszcze nie stały kwiatami: i wtedy okazuje się, że nie ma kwiatów.”

Dlatego, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom o każdej porze dnia i nocy, stworzyliśmy Kwiaciarnię Niebieski Maluch – specjalizującą się w dostarczaniu kwiatów i drobnych upominków na życzenie klienta, pod wskazany adres. Dzięki temu zamawianie kwiatów stało się jeszcze prostsze, szybsze i wygodniejsze, a przepiękne bukiety, wraz z bilecikami, wędrują do różnych miejsc i osób, by w subtelny i elegancki sposób przekazać uczucia, podziękowania i życzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!

Uszczęśliw kogoś, wysyłając mu kwiaty!

Dlaczego maluch? Bo jest to przywołanie dawnych wspomnień, a nostalgia i sentyment to jedne z najpiękniejszych emocji, które nam towarzyszą. A Fiat 126p, popularnie zwanym maluchem, to symbol tamtych właśnie lat – pierwszych podróży na wakacje, rodzinnych wyjazdów czy po prostu pierwszego własnego auta. A dlaczego niebieski? Bo to kolor pełen życia, przyjazny i radosny w odbiorze, niosący ze sobą pozytywną energię. A poza tym świetnie pasuje do naszych kompozycji kwiatowych – jeden z egzemplarzy tego samochodu pełni bowiem u nas nietypową funkcję. Ale o tym musicie się Państwo przekonać już na własne oczy. Zapraszamy!